Dom ProduktyZabezpieczenie przeciwprzepięciowe typu 1

Wyczerpujący jednofazowy ochronnik przeciwprzepięciowy elektryczny, UC 320V 15KA Ochronnik przeciwprzepięciowy niskiego napięcia

Wyczerpujący jednofazowy ochronnik przeciwprzepięciowy elektryczny, UC 320V 15KA Ochronnik przeciwprzepięciowy niskiego napięcia

Sensitive Electric Single Phase Surge Arrester , UC 320V 15KA Low Voltage Surge Protector

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TRS-A15

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ochronnik przepięciowy typu 1 UC: 275V
Utykać: 15KA standardowe: IEC / EN 61643-11
Gwarancja: 2 lata OEM/ODM: Tak

Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe typu 1 chronią wrażliwe urządzenia elektroniczne przed szkodliwymi skutkami uderzeń elektrycznych.

Krótkie wprowadzenie


Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe to środki ochrony odgromowej zastosowane przez Zhejiang toer Electric Co., Ltd. dla systemu elektrycznego, który jest używany do ochrony wrażliwych linii przed napięciem indukcyjnym pioruna, zakłóceniami napięcia, wyładowaniami elektrostatycznymi i udarem uderzeniowym spowodowanym uruchomieniem dużego obciążenia . Jest szeroko stosowany w budownictwie rodzinnym, trzecim przemyśle i przemyśle.

Cechy produktu


1. Wielofunkcyjna ochrona przeciwprzepięciowa, błyskawica i nadciśnienie już nie boją się katastrof.


2. Szybkość reakcji wynosi 0,001 sekundy, a napięcie jest kontrolowane w zakresie, który może wytrzymać sprzęt.


3. ścisła struktura produktu, drobiazgowa i kompleksowa ochrona


4. podstawowe elementy są ściśle ekranowane, stabilne działanie i niezawodne działanie.

Specyfikacja produktu

1. Ocenione stanowisko operacyjne (UC): 275V

2. Poziom ochronny napięcia (UP): 1,1KV

3. Maksymalny prąd rozładowania (IMAX): 15Ka

4. Nominalny prąd rozładowania (IN): 15KA

5. Czas Ressponse (NS): <25

Instalacja produktu

Z 35 mm standardowym montażem na szynie DIN, podłączenie przewodu z żyły miedzianej wynosi 2,5 ~ 35 mm²

Z przodu spd każdy biegun musi być ustawiony ochrona - używany bezpiecznik lub miniaturowy wyłącznik ochronny SPD, po przebiciu SPD do zabezpieczenia zwarciowego.

SPD zainstalować na chronionej linii (wyposażenie) do przodu i podłączony do linii zasilania. Produkty klasy instalowane w domowym budynku linii wejściowej posiadają większą całkowitą skrzynkę rozdzielczą prądu przepięciowego. Produkty klasy B, C najczęściej instalują się na podłodze w szafie rozdzielczej, produkty klasy D zbliżają się do urządzeń czołowych, które mają mniejszy prąd udarowy, mniejsze miejsce na napięcie szczątkowe.


Zasada działania produktu


Zasada działania ochronnika przeciwprzepięciowego jest stanem otwartym wysokiej rezystancji z niskim napięciem, niską rezystancją i stanem zwarciowym przy wysokim ciśnieniu oraz kombinacją elektronicznych urządzeń zabezpieczających przed przepięciami, które mogą wytrzymać setki amperów i duży prąd równolegle do mocy linia przesyłowa i linia przesyłu sygnału. W przypadku napotkania błyskawicy, wysokiego napięcia i wysokiego prądu, natychmiast pojawi się zwarcie, a jednocześnie całkowity przełącznik zasilania zostanie odłączony, aby urządzenie było chronione.


Korzystanie z uwagi


1. zidentyfikować identyfikator interfejsu wejścia / wyjścia pioruna, wprowadzić linię zewnętrzną i wyprowadzić urządzenie przyłączeniowe.


2. linie uziemiające powinny być krótkie, grube i proste, tak aby zmniejszyć wpływ rozproszonych cewek na zdolność piorunowego impulsu elektromagnetycznego.


3. Aby ograniczyć sprzężenie indukcyjne między częścią chronioną po instalacji i niezabezpieczoną częścią urządzenia, musimy wykonać pewne pomiary. Wzajemną indukcyjność można zmniejszyć przez rozdzielenie źródła indukcyjnego i obwodu protektorowego, wybór kąta pętli i ograniczenie obszaru zamkniętej pętli.


4. Ogólnie rzecz ujmując, lepiej oddzielić chroniony przewodnik od niechronionego przewodnika i oddzielić go od przewodu uziemiającego. Jednocześnie, w celu uniknięcia przejściowego ortogonalnego połączenia pomiędzy kablami energetycznymi i kablami komunikacyjnymi, należy wykonać niezbędne pomiary.

Opakowanie produktu : opakowanie kartonowe

Metoda transportu

 1. Przedsiębiorstwo ekspresowe: FEDEX, UPS, DHL, TNT 

2. Pociągi, statki, transport lotniczy

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty