Dom ProduktyZabezpieczenie przeciwprzepięciowe typu 1

Wytrzymałe urządzenie przeciwprzepięciowe typu 1 Uc 385v 50ka Wbudowana regulacja temperatury

Wytrzymałe urządzenie przeciwprzepięciowe typu 1 Uc 385v 50ka Wbudowana regulacja temperatury

Durable Type 1 Surge Protection Device Uc 385v 50ka  Built - In Temperature Control

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TRS-A50

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Urządzenie przeciwprzepięciowe UC: 275V
W: 50KA IMAX: 50KA
standardowe: IEC / EN 61643-11 Certyfikat: CE
Gwarancja: 1 lat Szerokość produktu: 36 mm / 1P

Urządzenie zabezpieczające przed przepięciami typu 1 charakteryzuje się falą prądu 10/350 μs

Krótkie wprowadzenie


Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe jest środkiem ochrony odgromowej przyjętym przez Zhejiang toer Electric Co., Ltd. dla systemu elektrycznego. Został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie ze standardami IEC i GB. W tym samym czasie spełnia wymagania IEEE802.3AT. Używamy komponentów marki, aby wykorzystać zaawansowaną technologię produkcji, o dużej przepustowości i poziomie ciśnienia resztkowego. Niska, czuła, stabilna praca, niezawodna praca i tak dalej, pozwala bez względu na pogodę, której można bezpiecznie używać, spokojne korzystanie, nie martwiąc się o deszczową pogodę, co za szkoda!


Cechy produktu


1. wbudowany wyłącznik termiczny i przegrzewacz


2. Napięcie samoobrony to więcej niż samoobsługa, automatyczne odłączanie i odzyskiwanie.


3. Łatwa instalacja z małymi rozmiarami


Specyfikacja produktu

1. Ocenione stanowisko operacyjne (UC): 275V

2. Poziom ochronny napięcia (UP): 1,5KV

  

3. Maksymalny prąd rozładowania (IMAX): 25KA

4. Nominalny prąd rozładowania (IN): 25KA

5. Czas Pessponse (NS): <25

 


Zasada działania produktu


Podczas działania urządzenia odgromnik odgrywał rolę ochronną po pojawieniu się nienormalnego napięcia. Gdy chronione urządzenie pracuje pod normalnym napięciem roboczym, ogranicznik nie będzie działał i będzie traktowany jako obwód dla ziemi. Gdy obecne jest wysokie napięcie i izolacja chronionego sprzętu jest zagrożona, odgromnik działa natychmiast i doprowadza prąd uderzeniowy wysokiego napięcia do ziemi, ograniczając w ten sposób amplitudę napięcia i chroniąc izolację sprzętu elektrycznego. Gdy przepięcie zniknie, ogranicznik zostanie przywrócony do pierwotnego stanu, tak aby system mógł normalnie dostarczać energię elektryczną. Główną funkcją ogranicznika jest obniżenie wartości napięcia chronionego urządzenia poprzez działanie równoległej szczeliny wyładowczej lub nieliniowej rezystancji w celu ochrony sprzętu zasilającego.

Instalacja produktu

Z 35 mm standardowym montażem na szynie DIN, podłączenie przewodu z żyły miedzianej wynosi 2,5 ~ 35 mm²

Z przodu spd każdy biegun musi być ustawiony ochrona - używany bezpiecznik lub miniaturowy wyłącznik ochronny SPD, po przebiciu SPD do zabezpieczenia zwarciowego.

SPD zainstalować na chronionej linii (wyposażenie) do przodu i podłączony do linii zasilania. Produkty klasy instalowane w domowym budynku linii wejściowej posiadają większą całkowitą skrzynkę rozdzielczą prądu przepięciowego. Produkty klasy B, C najczęściej instalowane są na podłodze w szafie rozdzielczej, produkty klasy D zbliżają się do urządzeń czołowych, które mają mniejszy prąd udarowy, mniejsze miejsce na napięcie szczątkowe.


Skorzystaj z uwagi


1. Linia PE odgromnika musi być niezawodnie połączona z przewodem uziemiającym instalacji odgromowej, a przewód przyłączeniowy krótki, gruby i prosty.


2. Port wejściowy odgromnika (IN) jest podłączony do kanału sygnałowego, a zacisk wyjściowy (OUT) jest połączony z końcem wejściowym chronionego urządzenia, więc nie może się połączyć z sygnałem.


3. ten produkt nie wymaga specjalnej konserwacji. Piorun należy regularnie sprawdzać, szczególnie w czasie burzy i przez cały okres burzy. Gdy system nie podejrzewa, że ​​jest on chroniony przez wyładowania atmosferyczne, odgromnik może zostać zdemontowany i ponownie sprawdzony. Jeśli system zostanie przywrócony do normalnego stanu po przywróceniu do stanu sprzed użycia, ochronnik przepięciowy został uszkodzony i należy go niezwłocznie wymienić.


Profil firmy

Założona w 2006 r. Firma Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zbudowała wszystko, aby zaoferować szeroką gamę innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań i produktów ochrony przeciwprzepięciowej.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty