Dom ProduktyUrządzenia ochrony przed przepięciami Ethernet

Urządzenie ochrony przeciwprzepięciowej LAN, spd, ochrona sieci Ethernet, 16 interfejsów ogranicznik przepięć

Urządzenie ochrony przeciwprzepięciowej LAN, spd, ochrona sieci Ethernet, 16 interfejsów ogranicznik przepięć

LAN surge protector device spd ethernet protection 16 interface poe surge arrester

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: ECM CE
Numer modelu: TRSS-RJ45-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 miesięcy
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ochronnik przepięciowy sieciowego zasilania ONZ: 5V
W: 3KA IMAX: 5KA
standardowe: IEC / EN 61643-11 Certyfikat: CE
Gwarancja: 2 lata OEM/ODM: Tak

Ochronnik przepięć sieciowych redukuje przepięcie do wartości znamionowej urządzenia

Model: Trss-rj11 / 45

kolor: biały

Uwierzytelnianie: CE ECM

Krótkie wprowadzenie


Odgromnik sieciowy typu TRSS-RJ45 / 8 jest rodzajem urządzenia przeciwprzepięciowego, używanego głównie do ochrony odgromowej przed systemem sieciowym. Ważna wydajność wewnętrznej ochrony odgromowej jest odpowiednia dla systemu komunikacji kolejowej, mobilnej stacji bazowej, stacji różnicowej, rejestratora dysku twardego, sprzętu do nadzoru wideo, terminala optycznego i innych urządzeń transmisji sieciowej w celu uniknięcia szkód spowodowanych przepięciami, takich jak indukcyjny uderzenie pioruna i wyładowanie elektrostatyczne wprowadzone przez system. Punkt uziemienia jest traktowany przez specjalny proces, aby uniknąć zakłóceń sygnału. Obwód wielopoziomowego zabezpieczenia ma wiele zalet, takich jak mała utrata wtrąceniowa, szybka reakcja, dokładne mocowanie, niskie napięcie resztkowe i doskonała wydajność transmisji.

Cechy produktu


1. Szeroki zakres zastosowań może być zastosowany do systemu komunikacji kolejowej, mobilnej stacji bazowej, stacji różnicowej, rejestratora dysku twardego, sprzętu do nadzoru wideo, optycznej maszyny terminalowej i innych urządzeń transmisji sieciowej.


2. Szybkość reakcji wynosi 0,001 sekundy, a napięcie jest kontrolowane w zakresie, który może wytrzymać sprzęt.


3. Przepływ ruchu w celu dalszej poprawy bezpieczeństwa


4. Ogranicz precyzję napięcia, aby powiedzieć ile!


Specyfikacja produktu

Model i specyfikacja TRSS-RJ45 / 4 TRSS-RJ45 / 8
Znamionowe napięcie pracy Un 5V / 12V
Maks. Ciągłe napięcie robocze Uc 6V / 15V
Poziom ochrony napięcia Up (V) < 40/60
Maksymalny prąd rozładowania Imax (8 / 20μS) 5kA
Nominalny prąd rozładowania In (8 / 20μS) 3kA
Czas odpowiedzi ns ≤1
Współczynnik transferu daty adaptacyjnej 100 Mb / s
Utrata wstawki ≤0,3dB
Wymiar konfiguracyjny 104 × 25 × 25
Obwód ochronny 1.2.3.6 1.2.3.4.5.6.7.8
Warunki pracy Temp: -40 ℃ ~ + 70 ℃
RH≤95% (25 ℃)
Wzniesienie poziomu morza ≤3 km
Uwagi Inne maksymalne ciągłe napięcie robocze można dostosować

Zasada działania produktu


Ochronnik sieciowy może służyć nie tylko do ochrony wysokiego napięcia atmosfery, ale także do ochrony pracy wysokiego napięcia. Jeśli wystąpi burza z piorunami, pojawi się wysokie napięcie, a sprzęt elektryczny może być niebezpieczny. W tym momencie ogranicznik będzie odgrywał rolę w celu ochrony sprzętu zasilającego przed uszkodzeniem. Najważniejszą funkcją ogranicznika jest ograniczenie przepięcia w celu ochrony sprzętu elektrycznego. Odgromnik jest urządzeniem, które powoduje, że prąd pioruna wpływa do ziemi, tak że sprzęt elektryczny nie generuje wysokiego napięcia.
Odgromnik może skutecznie chronić sprzęt zasilający. Gdy pojawi się nieprawidłowe napięcie, odgromnik będzie odgrywał rolę ochronną. Gdy chronione urządzenie pracuje pod normalnym napięciem roboczym, ogranicznik nie będzie działał i będzie traktowany jako obwód dla ziemi. Gdy obecne jest wysokie napięcie i izolacja chronionego sprzętu jest zagrożona, odgromnik działa natychmiast i doprowadza prąd uderzeniowy wysokiego napięcia do ziemi, ograniczając w ten sposób amplitudę napięcia i chroniąc izolację sprzętu elektrycznego. Gdy przepięcie zniknie, ogranicznik zostanie przywrócony do pierwotnego stanu, tak aby system mógł normalnie dostarczać energię elektryczną. Główną funkcją odgromnika jest obniżenie wartości napięcia chronionego urządzenia poprzez działanie równoległej szczeliny wyładowczej lub nieliniowej rezystancji, a także zmniejszenie wartości napięcia chronionego sprzętu, tak aby chronić sprzęt zasilający.

Korzystanie z uwagi


1. Piorunochron powinien być regularnie sprawdzany podczas pracy. W razie awarii należy ją konserwować lub wymieniać na czas, aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu.


2. Standardowy interfejs RJ45 można wygodnie podłączyć do przedniego końca chronionego sprzętu. Ścieżka uziemienia powinna być możliwie jak najkrótsza, a długość nie powinna przekraczać 1,5 metra.


3. chroniony sprzęt musi mieć dobre uziemienie, a impedancja uziemienia jest zgodna z odpowiednimi normami krajowymi.


4. Po prawidłowej instalacji może pracować stabilnie przez długi czas. Jeśli okaże się, że wydajność transmisji systemu została zmniejszona lub sygnał został przerwany z powodu przyczyny ochrony przeciwprzepięciowej, powinien on być utrzymany lub wymieniony na czas.

Profil firmy

Założona w 2006 r. Firma Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zbudowała wszystko, aby zaoferować szeroką gamę innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań i produktów ochrony przeciwprzepięciowej.

Wszystkie typy i klasy naszych odgromników i ograniczników przepięć 20KA ~ 200KA (8 / 20μS) i 15KA ~ 50KA (10 / 350μS) są testowane i spełniają wszystkie wymagania w oparciu o ich klasę.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty