Dom ProduktySolar Surge Protection Device

Bezpieczna ochrona przeciwprzepięciowa urządzenia Ochrona przepięciowa Długi czas serwisowania

Bezpieczna ochrona przeciwprzepięciowa urządzenia Ochrona przepięciowa Długi czas serwisowania

Safe Solar Surge Protection Device Overvoltage Protection Long Service Time

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TRS3-C40

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Urządzenie przeciwprzepięciowe UCPV: 1000
W: 20KA IMAX: 40KA
standardowe: IEC / EN 61643-11 Certyfikat: CE
Gwarancja: 2 lata OEM/ODM: Tak

Domowy słoneczny zasilacz fotowoltaiczny, odgromnik, ochrona przed zalaniem słonecznym, automatyczne ponowne zamykanie, bezpieczne użytkowanie.

Krótkie wprowadzenie


Fotowoltaiczne listwy przeciwprzepięciowe DC to produkt ochrony odgromowej zaprojektowany dla systemu fotowoltaicznego w oparciu o odpowiednie normy. W systemie zasilania AC 50/60 HZ napięcie znamionowe 220 V / 380 V jest chronione przez pośrednią błyskawicę i bezpośrednie uderzenie pioruna lub inny chwilowy przepięcie przepięciowe. Nadaje się do obudów domowych, trzeciej przemysłowej i przemysłowej ochrony przed przepięciami, ze względną, względną, środkową, środkową linią i jej kombinacją i tak dalej. Tryb ochrony.

Cechy produktu


1. przy użyciu profesjonalnego wyłącznika wysokiego napięcia DC, napięcie wytrzymałe DC jest nie mniej niż DC1200V, bezpieczne i niezawodne.


2. struktura jest surowa, a praca stabilna i niezawodna.


3. wyposażony w wysokonapięciowy bezpiecznik DC i wyłącznik automatyczny, dwupoziomowe urządzenie zabezpieczające.


4. możemy skonfigurować czujnik i monitor i wyświetlacz moduł do pomiaru i monitorowania prądu każdej drogi w zależności od potrzeb, i może rejestrować i wyświetlać stan pracy zdalnie, i nie musi być wybrany na miejscu.

Specyfikacja produktu

Model RTS3-C40
Oceniony system operacyjny Voitor UC 500 800 1000
Poziom ochrony napięcia Do góry (KV) ≤ 1.8 3.0 3.6
Maksymalny prąd rozładowania Imax (8 / 20μS) 40

Nominalny prąd rozładowania

In (8 / 20μS) 20
Czas Ressponse NS <25
Oznaczenie unieważnienia Starzejące się unieważnienie: zielony Normalny, czerwony: Inwalidacja
Warunki pracy Temp: -40 ℃ ~ + 70 ℃
RH≤95% (25 ℃)
Wzniesienie poziomu morza ≤3 km

Funkcja zdalnego sygnału

Potrafi też wybrać
Uwagi Inne maksymalne ciągłe napięcie robocze można dostosować


Zasada działania produktu


W systemie fotowoltaicznym indukcyjne lub pojemnościowe napięcie sprzęgające jest spowodowane przez wyładowanie atmosferyczne i działanie przełączające systemu zasilania w energię elektryczną. W związku z tym przepięcie może uszkodzić moduły fotowoltaiczne i falowniki, co spowoduje poważne konsekwencje dla działania systemu fotowoltaicznego. Piorunochron fotowoltaiczny jest specjalnie opracowany do tego celu. Moduł ochrony odgromowej zasilacza prądu stałego, po wysokim napięciu i zagraża izolacji chronionego sprzętu, odgromnik działa natychmiast, a prąd uderzeniowy wysokiego napięcia jest kierowany do ziemi, ograniczając w ten sposób amplitudę napięcia i ochrona izolacji urządzenia. Gdy przepięcie zniknie, ogranicznik zostanie szybko przywrócony do pierwotnego stanu, aby chronić sprzęt zasilający.

Korzystanie z uwagi


1. Przewód oznaczający dodatkowy spadek napięcia spowodowany przez terminal urządzenia.


2. Urządzenie odgromowe IN jako wejście i OUT jako wyjście, koniec wejściowy jest połączony z zewnętrzem, a końcowy koniec wejściowego końca urządzenia łączącego jest chroniony.


3. Piorunochron powinien być regularnie sprawdzany podczas pracy. W razie awarii należy ją konserwować lub wymieniać na czas, aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu.


4. ten produkt nie wymaga specjalnej konserwacji. Piorun należy regularnie sprawdzać, szczególnie w czasie burzy i przez cały okres burzy. Gdy system nie będzie wątpił w ochronę odgromową, odgromnik może zostać zdemontowany i ponownie sprawdzony. Jeśli system przywróci normalne działanie po przywróceniu do stanu sprzed użycia, oznacza to, że odgromnik został uszkodzony i należy go niezwłocznie wymienić.

Profil firmy

Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zobowiązuje się do spełnienia wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE). Dyrektywa wymaga od producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego sfinansowania zwrotu zużytego sprzętu do ponownego użycia lub recyklingu swoich produktów wprowadzonych na rynek UE po 2005 r.

przestrzegamy międzynarodowych norm systemu jakości, posiadamy certyfikat ISO 9001, a nasze standardy techniczne są zgodne z GB18802.1-2011 / IEC61643-1.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty