Dom ProduktySolar Surge Protection Device

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Urządzenie ochrony przeciwprzepięciowej Ogranicznik prądu Wyłącznik wysokiego standardu

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Urządzenie ochrony przeciwprzepięciowej Ogranicznik prądu Wyłącznik wysokiego standardu

Undervoltage Solar Surge Protection Device Current Limiting Switch High Standard

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TRS3-C40

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Urządzenie przeciwprzepięciowe UCPV: 800
W: 20KA IMAX: 40KA
standardowe: IEC / EN 61643-11 Certyfikat: CE
Gwarancja: 2 lata OEM/ODM: Tak

Zabezpieczenie przed wyciekiem słonecznym, podnapięcie samo-dupleksowe i ogranicznik prądu wyłącznik ochrony odgromowej 220V.

Opis produktu


Fotowoltaiczny ochronnik przeciwprzepięciowy DC jest środkiem ochrony odgromowej opracowanym niezależnie przez Zhejiang tol Electric Co., Ltd. dla generowania energii słonecznej w gospodarstwie domowym. Stosuje się go do produktów odgromowych systemu fotowoltaicznego. Posiada wysoką zdolność wyładowań atmosferycznych, a maksymalny prąd wyładowczy każdego modułu osiąga 10Ka. Produkt to standardowa prowadnica szynowa 35 mm, łatwa instalacja, pojedynczy moduł można włożyć i wymienić. Według różnych źródeł prądu stałego można wybrać różne specyfikacje, które można zastosować do wielokanałowego systemu zasilania prądem stałym w różnych kombinacjach.

Specyfikacja produktu

Model RTS3-C40
Oceniony system operacyjny Voitor UC 500 800 1000
Poziom ochrony napięcia Do góry (KV) ≤ 1.8 3.0 3.6
Maksymalny prąd rozładowania Imax (8 / 20μS) 40

Nominalny prąd rozładowania

In (8 / 20μS) 20
Czas Ressponse NS <25
Oznaczenie unieważnienia Starzejące się unieważnienie: zielony Normalny, czerwony: Inwalidacja
Warunki pracy Temp: -40 ℃ ~ + 70 ℃
RH≤95% (25 ℃)
Wzniesienie poziomu morza ≤3 km

Funkcja zdalnego sygnału

Potrafi też wybrać
Uwagi Inne maksymalne ciągłe napięcie robocze można dostosować


Zasada działania produktu


W systemie fotowoltaicznym indukcyjne lub pojemnościowe napięcie sprzęgające jest spowodowane przez wyładowanie atmosferyczne i działanie przełączające systemu zasilania w energię elektryczną. W związku z tym przepięcie może uszkodzić moduły fotowoltaiczne i falowniki, co spowoduje poważne konsekwencje dla działania systemu fotowoltaicznego. Piorunochron fotowoltaiczny jest specjalnie opracowany do tego celu. Moduł ochrony odgromowej zasilacza prądu stałego, po wysokim napięciu i zagraża izolacji chronionego sprzętu, odgromnik działa natychmiast, a prąd uderzeniowy wysokiego napięcia jest kierowany do ziemi, ograniczając w ten sposób amplitudę napięcia i ochrona izolacji urządzenia. Gdy przepięcie zniknie, ogranicznik zostanie szybko przywrócony do pierwotnego stanu, aby chronić sprzęt zasilający.

Korzystanie z uwagi


1. Filtr przeciwprzepięciowy jest zainstalowany ze standardową prowadnicą 35 mm


2. Przewód oznaczający dodatkowy spadek napięcia spowodowany przez terminal urządzenia.


3. podłącz przewód uziemiający odgromnika do przewodu uziemiającego instalacji odgromowej.


4. ten produkt nie wymaga specjalnej konserwacji. Piorun należy regularnie sprawdzać, szczególnie w czasie burzy i przez cały okres burzy. Gdy system nie będzie wątpił w ochronę odgromową, odgromnik może zostać zdemontowany i ponownie sprawdzony. Jeśli system przywróci normalne działanie po przywróceniu do stanu sprzed użycia, oznacza to, że odgromnik został uszkodzony i należy go niezwłocznie wymienić.

Cechy produktu


1. przyjąć najnowszą technologię gaszenia łuku, aby uniknąć pożaru.


2. ze wskaźnikiem stanu zasilania wskazuje stan pracy urządzenia przeciwprzepięciowego.


3. może uzyskać dostęp do wielokanałowego zestawu solarnego w tym samym czasie. Maksymalny prąd na kanał może osiągnąć 11A, co może zaspokoić różne potrzeby użytkowników.


4. użycie profesjonalnego wyłącznika wysokiego napięcia DC, napięcie wytrzymałe na napięcie stałe jest nie mniejsze niż DC1200V, bezpieczne i niezawodne.

Profil firmy

Zhejiang Thor Electric Co., chodzi o ochronę przed szkodliwymi skutkami przejściowych stanów mocy. Naszym celem i misją jest łączenie wyzwań naszych klientów z wysokojakościowymi, niedrogimi rozwiązaniami i produktami - uzupełnionymi o niezrównaną obsługę klienta i wsparcie techniczne.
Ltd zobowiązuje się do spełnienia wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE). Dyrektywa wymaga od producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego sfinansowania zwrotu zużytego sprzętu do ponownego użycia lub recyklingu swoich produktów wprowadzonych na rynek UE po 2005 r.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty