Dom ProduktyZabezpieczenie przeciwprzepięciowe typu 1

Urządzenie przeciwprzepięciowe typu 1 Urządzenie przeciwprzepięciowe Niska wartość ciśnienia resztkowego Stabilna wydajność

Urządzenie przeciwprzepięciowe typu 1 Urządzenie przeciwprzepięciowe Niska wartość ciśnienia resztkowego Stabilna wydajność

Overvoltage Type 1 Surge Protection Device Low Output Residual Pressure Stable Performance

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: THOR
Orzecznictwo: CE TUV
Numer modelu: TRS30B + C

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Urządzenie przeciwprzepięciowe UC: 275V
W: 30KA IMAX: 60KA
standardowe: IEC / EN 61643-11 Certyfikat: CE TUV
Gwarancja: 2 lata OEM/ODM: Tak
Utykać: 4,5KA

Zabezpieczenie przed przepięciem typu 1 + zabezpieczenie przeciwprzepięciowe typu 2

Wprowadzenie produktów

Filtr przeciwprzepięciowy to środki ochrony odgromowej zastosowane przez firmę Zhejiang tohr Electric Co., Ltd., która jest niezależnie opracowywana i wytwarzana dla instalacji elektrycznej. Został zaprojektowany zgodnie ze standardami IEO i GB. Stosuje się go do zabezpieczenia zasilania systemu urządzeń w obszarach o wysokim zagrożeniu wyładowaniem atmosferycznym. Może zapobiec wszelkim prądom udarowym, które bezpośrednio uderzają w piorun.
Pod względem materiałowym wybieramy komponenty marki i wykorzystujemy zaawansowaną technologię produkcji. Charakteryzuje się dużą wydajnością przepływu, niskim poziomem ciśnienia resztkowego, wrażliwą reakcją, stabilną wydajnością, niezawodną pracą i tak dalej. Jest szeroko stosowany w budownictwie rodzinnym, trzecim przemyśle i dziedzinach przemysłowych.


Zasada działania produktu


Zasada działania ochronnika przeciwprzepięciowego jest stanem otwartym wysokiej rezystancji z niskim napięciem, niską rezystancją i stanem zwarciowym przy wysokim ciśnieniu oraz kombinacją elektronicznych urządzeń zabezpieczających przed przepięciami, które mogą wytrzymać setki amperów i duży prąd równolegle do mocy linia przesyłowa i linia przesyłu sygnału. W przypadku napotkania błyskawicy, wysokiego napięcia i wysokiego prądu, natychmiast pojawi się zwarcie, a jednocześnie całkowity przełącznik zasilania zostanie odłączony, aby urządzenie było chronione.

Cechy produktu


1. jest szeroko stosowany w budownictwie rodzinnym, trzecim przemyśle i przemyśle.


2. ze wskaźnikiem stanu zasilania, wskazującym stan roboczy urządzenia przeciwprzepięciowego.


3. Niskie wyjściowe ciśnienie resztkowe w celu dalszego zapewnienia bezpieczeństwa

Specyfikacja produktu

Model TRS30B + C
Oceniony system operacyjny Voitor UC 275
Poziom ochrony napięcia Do góry (KV) ≤ 1.5
Maksymalny prąd rozładowania Imax (8 / 20μS) 60
Iimp (10 / 350μS) 4.5

Nominalny prąd rozładowania

In (8 / 20μS) 30
Czas Ressponse NS <25
Oznaczenie unieważnienia Starzejące się unieważnienie: zielony Normalny, czerwony: Inwalidacja
Warunki pracy Temp: -40 ℃ ~ + 70 ℃
RH≤95% (25 ℃)
Wzniesienie poziomu morza ≤3 km

Funkcja zdalnego sygnału

Potrafi też wybrać
Uwagi Inne maksymalne ciągłe napięcie robocze można dostosować


N otace produktu


1. Standardowy interfejs RJ45 można wygodnie podłączyć do przedniego końca chronionego sprzętu. Ścieżka uziemienia powinna być możliwie jak najkrótsza, a długość nie powinna przekraczać 1,5 metra.


2. Standardowy interfejs RJ45 można wygodnie podłączyć do przedniego końca chronionego sprzętu. Ścieżka uziemienia powinna być możliwie jak najkrótsza, a długość nie powinna przekraczać 1,5 metra.


3. podczas instalacji zwrócić uwagę na kabel wchodzący i opuszczający zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Kable należy rozdzielić, aby uniknąć dwóch sprzężeń udarowych.

Struktura i zasada

SPD to port, szokująca ochrona, instalacja wewnętrzna, ograniczona napięciem.

Odłącznik podtrzymujący SPD w środku, w przypadku awarii awarii SPD po przegrzaniu, odłącznik może automatycznie usunąć z sieci elektrycznej i pokazać sygnał wskazania. Gdy SPD działa poprawnie, widoczne okno wyświetla się na zielono, wyświetla się na czerwono po awarii i rozłączeniu.

1P + N, 2P + N, 3P + N SPD składają się z modułu ochrony ziemi zerowej 1P, 2P, 3P SPD + NPE, dotyczą TN-S, TN-CS i innych systemów zasilania.


Profil firmy

Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zobowiązuje się do spełnienia wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE). Dyrektywa wymaga od producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego sfinansowania zwrotu zużytego sprzętu do ponownego użycia lub recyklingu swoich produktów wprowadzonych na rynek UE po 2005 r.

Wszystkie typy i klasy naszych odgromników i ograniczników przepięć 20KA ~ 200KA (8 / 20μS) i 15KA ~ 50KA (10 / 350μS) są testowane i spełniają wszystkie wymagania w oparciu o ich klasę.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: William

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty