Dom O nas

Usługa

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Zhejiang THOR Electric Co., Ltd

Thor stara się chronić przed szkodliwymi skutkami przejściowych stanów mocy. Naszym celem i misją jest łączenie wyzwań naszych klientów z wysokojakościowymi, niedrogimi rozwiązaniami i produktami - uzupełnionymi o niezrównaną obsługę klienta i wsparcie techniczne.

Założona w 2006 r. Firma Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zbudowała wszystko, aby zaoferować szeroką gamę innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań i produktów ochrony przeciwprzepięciowej.

Thor przestrzega międzynarodowych norm systemu jakości, posiada certyfikat ISO 9001, a nasze standardy techniczne są zgodne z GB18802.1-2011 / IEC61643-1.

Wszystkie typy i klasy naszych odgromników i ograniczników przepięć 20KA ~ 200KA (8 / 20μS) i 15KA ~ 50KA (10 / 350μS) są testowane i spełniają wszystkie wymagania w oparciu o ich klasę.

Thor projektuje nowe produkty zgodnie z dyrektywą RoHS od 2006 roku. Trwałe zaangażowanie Thor'a w przestrzeganie RoHS obejmuje ciągłe starania mające na celu ograniczenie obecności niebezpiecznych substancji w projektowaniu i wytwarzaniu coraz większej liczby popularnych produktów.

Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zobowiązuje się do spełnienia wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE). Dyrektywa wymaga od producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego sfinansowania zwrotu zużytego sprzętu do ponownego użycia lub recyklingu swoich produktów wprowadzonych na rynek UE po 2005 r.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : THOR

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 100-150

Rok założenia : 2006

pc Export : 50% - 60%

Zhejiang Thor Electric Co., Ltd Włączony w 2006 r.

Usługowe

Zhejiang Thor Electric Co., Ltd zbudował wszystko, aby zaoferować szeroką gamę innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań i produktów ochrony przeciwprzepięciowej.

Firma Zespół

Zespół THOR SPD łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię razem dla wysoce wykwalifikowanego zespołu zawodowego. Mamy dział badawczo-rozwojowy, dział QC, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji, dział form i dział sprzedaży, łącznie około 60 osób.